
3-10 Days
ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ 358Χ283Χ2mm (1014.PF)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-31953
26.65€
Ex Tax: 26.65€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ 358Χ283Χ2mm (1014.PF)
| Χαρακτηριστικά | |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,100kg |
| Μήκος | 2mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 1014.PF |
| Πλάτος | 283mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Ύψος | 358mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί (Επικάλυψη με ψευδάργυρο)/ Silver (Zinc-coated) |
